• Op werkdagen voor 16:00 besteld, morgen in huis
 • Gratis verzending vanaf 20 EUR
 • Veilig & achteraf betalen

9.6Out of 1324 Reviews

ALLEEN VANDAAG 25% KORTING OP FOOTWEAR

  Fleur - 11 / Jun / 2019

  Ibiza Fashion Musthaves

  Ons team heeft een aantal fashion producten voor jou samengesteld waardoor jij zult stralen op een festival, zomerse, gezellige cocktailavond

  Ibiza Fashion Musthaves
  Blog

   

  Ibiza Musthaves - Festival Season

  De tijd van het jaar is weer aangebroken! Het festival seizoen staat weer voor de deur en dit betekent weekenden vol met gezelligheid en natuurlijk leuke looks. Ons team heeft een aantal fashion producten voor jou samengesteld waardoor jij zult stralen op een festival, zomerse, gezellige cocktailavond. Lees verder om er achter te komen welke producten jij zeker nodig bent

   

  Hot Lava Lynn strap Leopard

  Festival season valt in de zomer en dit betekent dat jij een paar slippers en of sandalen nodig bent die goed zitten en natuurlijk erg mooi zijn! Met de Hot Lava sandalen - Lynn Strap Leopard ben jij er HE-LE-MAAL klaar voor!

  ❤ Gemaakt met liefde, draag met vreugde

  SHOP NOW ⤗ 

   

  Gratis verzending vanaf € 20,00 binnen Nederland

   

  Oorbellen met dierenprint

  Maak je festival look af met onze prachtige oorringen met dierenprint - goud & bruin. Deze mooie oorbellen van Musthaves zullen zeker opvallen en maken jouw outfit helemaal af. Combineer de oorbellen met leuke armbandjes, enkelbandjes en ibiza kettingen.

  SHOP NOW ⤗ 

   

  Op werkdagen voor 17:00 besteld, volgende dag al in huis!

   

  Kleine Ibiza rugtas

  Een vrouw kan op een festival natuurlijk niet zonder tas.

  Dit tasjes is PERFECT voor avondjes stappen of festivals. Dit leuke ibiza tasje heeft één groot vak met gestreepte voering dat bovenaan sluit met een ritssluiting waarmee jij al je spulletjes in kunt bewaren.

  SHOP NOW ⤗ 

   

  Festival Ready

  Met deze festival ibiza / mode must-haves in huis ben jij helemaal ready voor het seizoen van feestjes en gezelligheid. Natuurlijk zijn er nog veel meer leuke fashion producten, varianten en kleuren beschikbaar op onze site. Zoek tussen leuke sieraden zoals armbanden, kettingen, enkelbandjes en leuke accessoires en maak je oufit helemaal af. 

  Straal jij met onze producten op het festival? Gebruik #IbizaFashionNL en laat zien hoe goed deze producten jou staan!

   

  Laat een reactie achter

  What are your experiences? Read or write a review here.

  *Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

  * Verplichte velden

  Recente artikelen

  Het laatste nieuws op ons blog

  • Ibiza Fashion Musthaves
   11 / Jun / 2019

   Fleur - 11 / Jun / 2019

   Ibiza Fashion Musthaves

  • Summer 2019 - Ibiza oorbellen
   10 / Jun / 2019

   Fleur - 11 / Jun / 2019

   Summer 2019 - Ibiza oorbellen

  • Ibiza armbanden
   01 / Jun / 2019

   Fleur - 11 / Jun / 2019

   Ibiza armbanden

  Inloggen

  Wachtwoord vergeten?

  • Al je orders en retouren op één plek
  • Het bestelproces gaat nog sneller
  • Je winkelwagen is altijd en overal opgeslagen
  Ibiza Fashion 9.6 / 10 - 1324 Reviews @ LOGXSTAR
  Door het gebruiken van onze website, ga je akkoord met het gebruik van cookies om onze website te verbeteren. Dit bericht verbergenMeer over cookies »